60 Dakikada Güçlü Kişisel Gelişim Seti

60 Dakikada Güçlü Kişisel Gelişim Seti... Kişisel gelişim... Yediveren Yayınları... Güçlü İletişim, Güçlü Beden Dili, Güçlü İkna, Güçlü Dikkat, Güçlü Hafıza... Detaylar Kitap Magazin'de...

16 Jun 2024 Genel 182

60 Dakikada Güçlü Kişisel Gelişim Seti 

Yediveren Yayınları, 60 dakikada kendinizi farkı açılardan yenileyebilmenizi sağlayacak olan bir çalışmaya imza attı. "60 Dakikada Güçlü Kişisel Gelişim Seti" ile iletişim becerilerinizi geliştirebileceksini, beden dilinizi daha iyi kullanabileceksiniz, ikna gücünüzü artırabileceksiniz, dikkat ve hafızanızı daha işlevsel olarak kullanabileceksiniz.

Basın bülteninden...

1-GÜÇLÜ İLETİŞİM

Sadece 60 dakikanızı ayırarak iletişimin temel prensiplerini öğrenecek, her ortamda daha net, etkili ve güvenilir bir şekilde nasıl iletişim kurabileceğinizi keşfedeceksiniz.

İster iş dünyasında ister sosyal ilişkilerinizde ister günlük yaşamınızda, iletişim becerilerinizi en üst düzeye çıkarmanın yollarını bu kitapta bulacaksınız.

2-GÜÇLÜ BEDEN DİLİ

Sadece 60 dakikanızı ayırarak beden dilinin temel prensiplerini öğrenecek, jestlerinizden duruşunuza kadar her hareketinizin anlamını kavrayacaksınız.

Kendinizi daha iyi ifade edebilmek, başkalarının beden dilini doğru yorumlayarak etkili iletişim kurabilmek için ihtiyacınız olan tüm ipuçlarını bu kitapta bulacaksınız.

3-GÜÇLÜ İKNA

Sadece 60 dakikanızı ayırarak ikna sanatının temel prensiplerini öğrenecek, her ortamda etkili ve güvenilir bir şekilde nasıl ikna edebileceğinizi keşfedeceksiniz. İster iş dünyasında ister sosyal ilişkilerinizde ister günlük yaşamınızda, ikna becerilerinizi en üst düzeye çıkarmanın yollarını bu kitapta bulacaksınız.

4-GÜÇLÜ DİKKAT

Sadece 60 dakikanızı ayırarak dikkat sürenizi nasıl uzatabileceğinizi, odaklanma becerinizi nasıl geliştirebileceğinizi ve zihinsel berraklığa nasıl ulaşabileceğinizi öğreneceksiniz.

Günlük hayatın karmaşasında kaybolmadan, iş ve özel hayatınızda daha verimli ve başarılı olmanın yollarını bu kitapta keşfedeceksiniz.

5-GÜÇLÜ HAFIZA

Sadece 60 dakikanızı ayırarak hafızanızı nasıl daha etkin kullanabileceğinizi, bilgiye nasıl hızlı ve kalıcı erişim sağlayabileceğinizi ve unutkanlıktan nasıl kurtulabileceğinizi öğreneceksiniz.

İster öğrencilik hayatınızda ister iş dünyasında ister günlük yaşamınızda, hafızanızın gücünü bu kitapta keşfedeceksiniz.

Kitabı satın almak için tıklayınız.