Funda Işık Rehberim İsimli Kitabında Akıl ile Kalp Kavramlarını İnceliyor

Funda Işık Rehberim İsimli Kitabında Akıl ile Kalp Kavramlarını İnceliyor... Yediveren Yayınları... İçsel keşif... Akıl ile kalp arasındaki denge... Detaylar Kitap Magazin'de...

24 Jun 2024 Genel 267

Funda Işık Rehberim İsimli Kitabında Akıl ile Kalp Kavramlarını İnceliyor

Funda Işık'ın Yediveren Yayınlarından çıkan Rehberim isimli kitabında akıl ile iç görü arasındaki ilişkiler inceleniyor. Yazar, böylece bir içsel keşfe davet ediyor okurları.

Haber bülteninden

Aklınla Kalbin Arasında İçsel Yolculuğa Rehberlik"

Bu kitap içsel çatışmalarla başa çıkmak, karar verme süreçlerinde dengeyi bulmak ve ruhsal yönden bütünlüğü sağlamak isteyen herkes için bir kılavuz niteliğinde.

Rehberim, derinlemesine bir içgörü sunarak, kendi zihninizi ve duygularınızı anlamanız için hazırlandı. Böylece akıl ve kalp arasındaki dengeyi kurmaya odaklanarak, kendi iç dünyanızın huzuru bulma yolunda size rehberlik edecek. Her sayfasında yeni bir bakış açısı sunan Rehberim'de, içsel keşif yolculuğunuzda bütünsel bir denge sağlamak için gerekli adımları bulabileceksiniz.

Aklınızın, mantığınızın ve kalbinizin duygusal rehberliğini birleştirerek, içsel uyumu ve bütünlüğü keşfedeceksiniz. Kısaca bu kitap içsel dengeyi sağlamak isteyen herkes için bir rehber niteliğinde.

Kitabı satın almak için tıklayınız.