Hz. Süleyman'ın Sırlarını Anlatan Kitap

Hz. Süleyman'ın Sırlarını Anlatan Kitap... Solomon: Hz. Süleyman üzerine yeni bir kitap... Yediveren Yayınları... Serhat Ahmet Tan... Detaylar Kitap Magazin'de...

05 Jun 2024 Genel 149

Hz. Süleyman'ın Sırlarını Anlatan Kitap

Serhat Ahmet Tan, Hz. Süleyman'ın gizemli hayatını anlattı. Yediveren Yayınlarından çıkan kitap, Süleyman Peygamber'in gizemli yaşamına ışık tutacak.

Tanıtım bülteninden...

Yaptığı araştırmalarla birçok gizemli kişi ve olaya açıklık getiren Serhat Ahmet Tan, bu eseriyle de tarihin en esrarengiz ve çok yönlü figürlerinden biri olan Solomon'un yani Süleyman’ın kimliğinin üzerindeki gizem perdesini aralıyor. Binlerce yıldır farklı kültürler ve inanç sistemleri tarafından peygamber, kral ve büyücü olarak anılan Solomon’u çok boyutlu bir perspektifle ele alıyor. Kutsal metinler, antik yazıtlar ve mitolojik anlatılar ışığında Solomon'un kimliği derinlemesine incelenirken onun bilge hükümdarlığı, peygamberlik misyonu ve büyücülükle ilişkilendirilen eylemleri tarihsel ve kültürel bağlamda analiz ediliyor. Yalnızca Solomon'un değil, aynı zamanda insanlığın kadim geçmişinin de izini süren bir yolculuk tarih meraklılarını bekliyor. Gerçek ve efsane arasındaki ince çizgide yürümeye hazır olun!

Kitabı satın almak için tıklayınız.