Kendini Kandırma Yüzleşmeye Davet Ediyor

Kendini Kandırma Yüzleşmeye Davet Ediyor... Ülker Uzun Polat Kendini Kandırma ile yüzleşmeye davet ediyor... Yediveren Yayınları... Detaylar Kitap Magazin'de...

31 May 2024 Genel 134

Kendini Kandırma Yüzleşmeye Davet Ediyor

Kişisel gelişim alanında yeni bir kitap yayımlandı. Bireyin kendini yüzleşmesinin önemini anlatan Kendini Kandırma, Yediveren Yayınlarından çıktı. Kitabın yazarı Ülker Uzun Polat, okurlarını değişime davet ediyor.

Tanıtım bülteninden...

Kabul ve farkındalık yolculuğunda, ilk adım gerçeği görmektir. Kendini Kandırma, sizi bu yolculuğa çıkaracak ve benliğinizi tanıma, kabul etme ve en iyi halinize ulaşma konusunda size rehberlik edecek. 

Kanma ve kandırma, çoğu zaman gerçeklerle yüzleşmekten daha kolay gelir.

Kendinizi bilmek, hayallerinizin gerçekleşebilecek türden olduğunun göstergesidir. Dürüstçe kendine bakmak, yaşanılan gerçeklikle hayaller arasında dengede kalmanızı sağlar.

Ülker Uzun Polat, yeni kitabında korkularınızı ve endişelerinizi nasıl tanıyıp kabul edeceğinizi, kendinize karşı dürüst olmanın yollarını, gerçek benliğinizi keşfetmenin ve bu yolda adım atmanın önemini, hayatın sunduğu fırsatları nasıl değerlendireceğinizi gösteriyor.

Hayatınızı dönüştürmeye hazırsanız, gerçeği görmeye ve kendinizi kandırmamaya cesaret edin!

Öyleyse kendinle yüzleş ve değişime adım at!

Kitabı satın almak için tıklayınız.